Lokalita

Rezidence Trojická je zasazena do centra hlavní metropole, konkrétně je to Praha 2 – Nové Město, přímo na pravém břehu řeky Vltavy. Rohový historický dům pojí dvě známé ulice dohromady, je to ulice Pod Slovany a ulice Trojická, jež jsou sami o sobě zárukou příjemné občanské vybavenosti. Situování domu je jistě ideální z hlediska dopravní dostupnosti, ať už je to samotné centrum nebo okrajové části Prahy. Mnohem zajímavější je ale kulturní a společenský život, jež vám může být nabídnut, včetně všestranné vybavenosti.

Občanská vybavenost v místě Okolí Rezidence Trojická je plné škol, školek a to včetně mezinárodních školských zařízení. Nechybí samozřejmě možnost pohodlného nakupování, k čemuž slouží hlavně obchodní domy. Na své si však přijdete i z pohledu lékařských, bankovních nebo restauračních služeb.Co se týče sportovního vyžití, nabízí se hned dvě možnosti.

  • World class Fitness Center
  • Sportcentrum Ymca s plaveckým bazénem

Příjemná je bezpochyby také plavba parníkem po Vltavě, která je spíše relaxací a odpočinkem, k němuž lze využít i lákavou atmosféru místních nábřeží. Úchvatný a romantický výhled si jednoduše zamilujete.

Kulturní život na Praze 2 Strádat mimochodem nebudete ani v případě společenského života, který je v této oblasti více, než zajímavý.

  • Národní Divadlo
  • Stavovské divadlo
  • Divadlo Hybernia
  • Divadlo na Zábradlí

Pokud vás omrzí hraná scéna, můžete se zaměřit na tu filmovou, kterou zprostředkuje Kino Lucerna nebo Cinema City Slovanský dům. Příjemné zážitky a nové síly naberete zase v Botanické zahradě nebo v zahradách Emauzského kláštera. Lokalitu Rezidence Trojická zkrátka lze označit za velice lukrativní a žádanou. Místo pro náročné.